restauracja

W 2016 roku na rynek trafi najnowsza kamera firmy GoPro z rewelacyjnymi parametrami.

Firma GoPro jest niezastąpionym liderem, jeżeli idzie o sprzedaż przenośnych kamerek do rejestrowania najróżniejszych wyczynów sportowych. Używają ich profesjonalni sportowcy oraz zwykli miłośnicy ekstremalnych sportów.
Najnowsza kamera marki GoPro 5 Black pojawi się na rynku w ostatnim kwartale tego roku.

restauracja
Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to raczej duże opóźnienie, jednak jeśli wierzyć specjalistom, mamy na co czekać. Nowe urządzenie ma być rewolucyjne pod wieloma względami. GoPro 5 Black będzie posiadać opcję nagrywania obrazu w rozdzielczości 6K, co oznacza naprawdę zjawiskowe nagrania sprawdź na www.gohero.pl. Kamera powinna również posiadać pojemniejszy akumulator niż przeszłe modele, co zapewni długi czas nagrywania. Jest to wyjątkowo istotne dla wielu osób, które uprawiają dyscypliny wymagające zapuszczenia się w odludny teren.
lot
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie kamerki GoPro montuje się na kasku albo na przykład na kierownicy roweru. Jeśli jednak chcemy rejestrować film z ręki, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w stabilizator ręczny gimbal GoPro dedykowany do kamer tej marki. Z jego pomocą obraz na filmiku będzie stabilny, co znacząco wpłynie na jakość nagrania. Dzięki niemu będziemy mogli także naładować urządzenie oraz zgrać filmiki. Gimbal GoPro umożliwia też sterowanie kamerą we wszystkich płaszczyznach, co znacząco ułatwia rejestrowanie więcej ciekawostek.

W wypadku kiedy chcemy nabyć produkty GoPro, doskonałym rozwiązaniem może być zaglądnięcie do Netu, żeby porównać ceny w rozmaitych sklepach. Możliwe, że uda nam się trafić na wyjątkowe okazje i trochę zaoszczędzimy.