komputer

Ponieważ mężczyźni uwielbiają gadżety

Biegł mężczyzna parkiem, spotkał żabę. – Jestem wielkiej urody księżniczką, złóż pocałunek na moich ustach, a będziemy żyli długo i szczęśliwie – powiedziała. Mężczyzna ulokował żabę w kieszeni i poszedł dalej. Ta zaskoczona rzekła: Dlaczego mnie nie pocałowałeś? – Na dziewczynę nie mam czasu, ale gadająca żaba to doskonały gadżet!

akcesoria
Autor: HTC
Źródło: HTC
Zgadza się, mężczyźni uwielbiają gadżety. Coraz nowsze auta, iPod-y, dobre rowery, nowoczesne zestawy komputerowe mówią nie tylko o ich dobrym guście, ale i o statusie. Obecnie, nawet rower może wyglądać i pracować niczym sprzęt pierwszej klasy, w dodatku z nutką technologii rodem z filmów science-fiction. Musimy jedynie podrasować go odpowiednimi gadżetami. Największy ich wybór znajdziemy w internecie, wpisując w wyszukiwarce frazę: akcesoria rowerowe. System inteligentnego oświetlenia, nawigacje, liczniki, bidony – wybór jest ogromny. A wszystko to w jednym celu: by jazda była wygodna i ciekawa – gadżety do komputerów.

Przeważnie, panowie przykładają dużą uwagę do samochodu, a te coraz bardziej naszpikowane są elektroniką. Dziś to jeżdżące komputery. Zachwycają 10-calowym wyświetlaczem LCD na desce rozdzielczej, routerem Wi-Fi, systemem kamer czy automatycznym parkowaniem. Najczęściej wybierane akcesoria samochodowe to między innymi nawigacja, zestaw głośnomówiący czy antyradar.

Wyładowany akumulator nie wymaga już użycia kabli rozruchowych – więcej informacji. Mając pomysłowy gadżet, jesteśmy w stanie odpalić samochód bez
samochód
Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

podłączania popularnych kabli rozruchowych pod maską. Należy jedynie podłączyć końcówkę urządzenia do gniazda zapalniczki z wyładowanym akumulatorem, do zapalniczki w drugim samochodzie. Parę chwil i… możemy jechać. Trzeba zauważyć, że jest to całkiem pomocny gadżet, który może nie zachwyci nas szybkością działania, jednak jest z całą pewnością łatwiejszy i bezpieczniejszy w użyciu, aniżeli tradycyjne przewody rozruchowe.

Bo w gruncie rzeczy tak to właśnie jest z gadżetami. Możemy je mieć, ale nie musimy. Dla jednych zbędne, inni – rządni nowatorskich rozwiązań, nie mogą się bez nich obyć. Jedno jest pewne: urozmaicają nam życie.