Time tracking

Opcje dla firm Kofax.

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych aparatów technologicznym jest Kofax. System ten to przede wszystkim skanowanie każdego typu dokumentów w przedsiębiorstwie. Ten system działa dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym i chodzi w nim głównie o to, by skanowanie oraz przetwarzanie plików mogło dziać się jednocześnie w kilku punktach tej samej firmy. Jednak globalizacja tego nie jest konieczna, decyzja zależy od konkretnej firmy. Atutem tego programu jest również możliwość przetwarzania olbrzymiej sumie plików za jednym zamachem. Pracować można aż milion kartek w miesiącu, a Kofax może również dokumenty elektroniczne, czyli przykładowo pdf.

efematic.pl
Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle istotnym funkcjonowaniem Kofaxu są innowacyjne możliwości indeksowania dokumentów i ich oddzielanie – http://efematic.pl/produkty. W standardzie zainstalowane są narzędzia, które czytają pliki w trybie pełnotekstowym. Następną cechą Kofaxu jest umiejętność analizowania kodów kreskowych w dwóch wymiarach. Identycznie umie rozpoznawać faktury, ankiety lub metryki umów. Jest on bardzo trywialnym programem, automatycznie ściąga potrzebne dane z zewnątrz, wstawia owe informacje we wskazanew pokazane miejsca, a do swojej optymalnej działalności wykorzystuje list rozwijanych.

Separowanie plików w Kofaxie działa w oparciu kodów kresowych, a do kontrolowania jakości plików wykorzystywany jest specjalny moduł kontroli jakości i podzespół walidacji tych dokumentów. A jeśli jakość zostaje niezaakceptowana przeróżne moduły ulepszają ją do jakości optymalnej. Właśnie ten moduł czyści każdą stronę, eliminuje strony puste i ciemne boki, automatycznie je kontrastuje, wyrównuje, odtwarza litery. Kofax automatycznie również dobiera parametry skanu, a sam przebieg skanu jest znacznie bardziej wydajny. Nie da się ukryć Kofax jest systemem bardzo innowacyjnym pod względem technologii oraz niezwykle bezpiecznym. Ma Własną bazę danych, dzięki czemu funkcjonuje jeszcze bardziej wydajnie. Przedsiębiorstwo Kofax bez wątpienia jest liderem na rynku, jeżeli chodzi o możliwości zastosowania nowoczesnych technologii kopiowania w wielu firmach, w zasadzie bez znaczenia na to, w jakiej dziedzinie funkcjonują.