selfie

Obowiązkowy gadżet dla wszystkich pasjonatów fotografii i amatorskiego wideo

Każdy, kto chociaż jednokrotnie próbował zrobić sobie selfie, ma świadomość, jak niespodziewanie krótka okazuje się ludzka ręka. Projektanci urządzeń fotograficznych jednakże już wiedzą jak pomóc wszystkim miłośnikom tego typu fotografii.

Uchwyt teleskopowy GoPro to niezawodna pomoc dla tych, którzy nie rozstają się z aparatem. Przyda się również tym, którzy kręcą filmiki i chcieliby ustabilizować widok. Pasują do niego wszystkie sprzęty GoPro, a do zamocowania kamery nie są wymagane kolejne akcesoria. Uchwyt PowerBee GEP110 jest dodatkowo niebywale lekki,
zdjęcie selfie
Autor: Brian Eager
Źródło: http://www.flickr.com

łatwy w składaniu i transporcie. Może rozkładać się na wysokość od kilkunastu centymetrów aż do metra. Produkowany w wielu modelach, różniących się kosztem i cechami charakterystycznymi. Uchwyt teleskopowy GoPro kosztuje od 100 zł do ponad dwustu zł, warty jest jednak takiej ceny.

Uprości wykonanie fotografii lub nagranie wideo i sprawi, że uchwycimy niepowtarzalne ujęcia. Widok będzie stabilny, ponieważ pozbędziemy się nieestetycznego efektu „trzęsącej się ręki” (cyfrowe.pl). PowerBee GEP110 przyda się zatem nie jedynie Glogerom czy profesjonalnym filmowcom, ale również zupełnym amatorom. Z pomocą uchwytu zrobimy piękne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką z wakacji. Długość ręki nie będzie nas już ograniczała.

Uchwycimy krajobraz za naszymi plecami, a zdjęcia będziemy mogli zrobić pod wieloma kątami. Klasę akcesoriów marki GoPro potwierdzają internauci, którzy w swoich postach piszą o jego funkcjonalności i wytrzymałości. Następnym plusem jest lekkość i łatwość w montażu – uchwyt bez trudu zmieścimydo plecaka i zabierzemy ze sobą na wyprawę. Już na miejscu bez trudu go ustawimy i wykorzystamy do zrobienia pięknych fotografii.

Uchwyt teleskopowy GoPro to niezastąpiona pomoc zarówno dla osób, które fotografią zajmują się profesjonalnie, jak i dla kompletnych debiutantów. Uprości wykonywanie zdjęć pod wieloma różnymi kątami i zyskanie nowego punktu widzenia. Dzięki swej nieskomplikowanej konstrukcji jest wręcz stworzony do przenoszenia i bez problemu zmieścimy go w nawet najbardziej zapchanym plecaku. Nie może go nie być wśród urządzeń żadnego amatora sztuki robienia zdjęć!