Gazetka promocyjna

Na jaki sprzęt warto zwrócić naszą uwagę, gdy chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny słuszny wybór?

Dzisiejsza technologia tak bardzo idzie do przodu, że jeszcze kilka lat wstecz chyba nikt nie wierzyłby w takie coś. Sporo się zmienia, gdy chodzi o fotografowanie czy nagrywanie video.

Dzisiaj kamery sportowe święcą sukcesy i są bardzo popularne.
Jeżeli dana osoba myśli o sportowej kamerce, to pierwsze co przychodzi mu do głowy, to będzie na pewno GoPro. Faktycznie, firma ta posiada spore grono swoich wielbicieli, którzy sprzętu tej firmy nie zamieniliby na nic innego. Jednak cena takiego sprzętu z pewnością nie będzie zachęcająca. Właśnie poprzez uwagę na cenę, wiele ludzi interesuje kamera sportowa, która została stworzona w Chinach. Kamera Yi (moje źródła|) produkowana przez firmę Xiaomi to towar zachwalany przez wiele klientów. Nie odbiega ten sprzęt jakością od GoPro, a jego cena jest znacznie niższa. Sporo ludzi kupuje taki sprzęt prosto z Chin, z tego właśnie powodu czas oczekiwania wynosi nawet miesiąc. Jednak jeżeli nie zależy nam aż tak bardzo na czasie, to na pewno warto się na ten sprzęt skusić.
Jednakże GoPro wcale nie spoczywa na laurach a więc systematycznie możemy być świadkami wypuszczenia na rynek ich nowych towarów. Ktoś pomyślałby, że różnice między następnymi modelami nie są zbyt wielkie. I tutaj możemy być bardzo zaskoczonym, ponieważ GoPro Session Hero4 to kamerka sportowa o bardzo niewielkich wymiarach.
Gazetka promocyjna

To sześcian o boku niespełna czterech centymetrów, dlatego z łatwością konkurować on może w kategorii najmniejsza sportowa kamera.

Do tego stopień jej zaawansowania jest bardzo wysoki. Jakby tego było mało, jest również wodoodporna, co na z pewnością uraduje zwolenników robienia zdjęć podwodnego. Jak widać technika pędzi do przodu!