Laptop

Jak w zależności od wieku i płci danego człowieka może wyglądać jego bardzo kosztowny telefon komórkowy albo smartfon

Znana sentencja uzmysławia nam, że co dom to zwyczaj. Podążając dalej tym tropem szybko dochodzimy do stwierdzenia, że co człowiek, to inny telefon. Mając na uwadze asortyment dostępny, zupełnie zgadzamy się z wyżej sformułowaną hipotezą.

Smartfon
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

A z kolei niektórzy obserwatorzy usiłują dostrzec zależność pomiędzy psem a jego posiadaczem. Kiedy widzimy na chodniku starszą panią prowadzącą na smyczy pudelka z równo przystrzyżoną sierścią, to raczej nie wątpimy w słuszność wspomnianych poglądów. Sprawdźmy więc, czy podobnie sprawa się ma w przypadku telefonów i ich właścicieli.

Jednym z charakterystycznych akcesoriów jest osłonka na telefon, a jej prezencja wiele mówi nam o właścicielu, może nawet więcej niż sam telefon (oferowane folie). Nastolatki mogą dla siebie kupić osłonkę w odcieniach bladego różu i wykonaną z pluszu. A co wtedy pomyślimy o nastolatkach? Z pewnością niemalże natychmiast stanie nam przed oczami popularna oraz powszechnie znana postać Marioli ze skeczu jednego z polskich kabaretów. Czyżby taka osoba posiadała taki sam charakter jak kabaretowa gwiazda? Aby udowodnić prawdziwość przedstawionej tezy, należałoby przeprowadzić stosowane badania, ale nasza intuicja podpowiada nam, że odpowiedź na postawione pytanie jest twierdząca.

Laptop
Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com

Z kolei przedsiębiorcy mają wystarczająco wiele pieniędzy, aby kupić sobie jeden z najbardziej wartościowych modeli dostępnych na rynku. Mogą pochwalić się wielofunkcyjnym iPhonem renomowanej firmy (pełne informacje). A takie modele potrzebują nie byle jakiej osłonki. Bogate osoby pamiętają, że obudowa do apple ma być równie elegancka i kosztowna jak skórzana torba na dokumenty. Takie etui musi wyglądać profesjonalnie, żeby dyrektor firmy mógł wyciągnąć urządzenie komunikacyjne nawet w trakcie najbardziej ważnego oraz prestiżowego spotkania. Przeczytanie smsa może czasami zaważyć na przyszłych losach danej organizacji.

A wyciągać z teczki telefon ze zniszczoną osłonką to gafa, o jakiej jakikolwiek przedsiębiorca nawet nie chce wspominać. Osłonka na telefon, a również obudowa do apple, czyli np. do nowoczesnego laptopa, pełnią ważne funkcje. Po pierwsze, dzięki nim misterne części są znakomicie zabezpieczone przed wilgocią oraz zarysowaniem ekranów (sprawdź case do różnych modeli – np. etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=218). A po drugie, dla kobiet, jak już nadmieniliśmy powyżej, bardzo istotny, o ile nie najważniejszy, bywa sam wygląd telefonu. Dlatego płeć piękna zakupuje osłonki w jaskrawych barwach, a nawet dopasowuje je do odcienia swojej aktówki.