tablet z przenośną klawiaturą

Jak bez wysiłku znaleźć idealny dla nas tablet?

Świat rozrywki mobilnej od pewnego czasu zawładnięty jest przez smartfony i tablety. W sprzedaży swoje urządzenia oferuje kilku największych, cenionych wytwórców i kilkudziesięciu pozostałych, których urządzenia są nieco gorszej jakości, ale za to kosztują sporo mniej. O tym czy wybrać tablet porządny ale droższy, czy jednak skusić się na tańszy, ale z trochę gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam kupujący, do niego należy ostateczna decyzja. Jeżeli ktoś skłania się raczej ku pierwszej grupie, to powinien przyjrzeć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za najlepsze w sprzedaży.

tablet
Autor: Raffaele Esposito
Źródło: http://www.flickr.com
Charakteryzują się one doskonałą jakością wykonania, solidnym wyglądem i dobrymi parametrami. Jednym z podstawowych modeli (odkryj więcej na ten temat) tego producenta jest Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB WiFi Czarny (SGP311E3/B). Został on wyposażony w ekran o przekątnej 10 cali, wykonany z bardzo odpornego na zarysowania szkła, a jednocześnie jest przy tym niezwykle smukły i lekki. Technologie wykorzystywane do tej pory w odbiornikach telewizyjnych z najwyższych klas zapewniają naprawdę ostry i barwny obraz, a wydajny układ procesora i duża ilość pamięci pozwala na granie w najbardziej wymagające gry.

start pracy tabletu
Autor: Karolina van Schrojenstein Lantman – Orlinska
Źródło: http://www.flickr.com

Na tym urządzeniu został zainstalowany system Android w najnowszej wersji, rozszerzony jeszcze przez projektantów Sony o dedykowane aplikacje poprawiające wydajność urządzenia. Opisywany wcześniej tablet łączyć się może tylko za pomocą sieci wi-fi, lecz Tablet Sony Xperia™ Tablet Z 16 GB LTE Wi-Fi Czarny (SGP321B) posiada dodatkowe gniazdo które umożliwia wykorzystanie technologii LTE.

Wśród ogromnej ilości wszelakich tabletów znajdziemy także oryginalne i ciekawe urządzenia. Należą do nich przykładowo tablety piórkowe, umożliwiające pracę zarówno palcami jak i dołączonym do sprzętu piórem dotykowym. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL). Jednym z przedstawicieli tej rodziny sprzętów jest Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL), łączący w sobie funkcję tabletu i tabletu piórkowego. Z kolei Tablet Wacom BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) to model dedukowany miłośnikom twórczości cyfrowej.